Думки

Крутилася думка в голові і міркувала — "Що б то сьогодні придумати, аби нічого не робити, та ще й щоб гроші були і щоб можна було відпочивати".

А далі: "Є робота, але її можна виконати завтра, а сьогодні відпочивати, поки її ніхто не вимагає. Записати, що робила, та ще й за це гроші отримати".

І полетіла вона собі десь попри вуха, яке нічого не чуло. Але коли вона крутилася в голові, а потім вилитіла з неї, утворився вихор, що розбудив другу думку. А та почала думати по-своєму: "Як так зробити, щоб нічого не робити і задурно гроші отримувати? Зараз же треба взятись до роботи і не відкладати на завтра. Треба накреслити план дій, одну половину зробити до обіду, другу — після. Треба розподілити роботи між всіма і зобов'язати їх сьогодні це завершити".

З такими намірами почала снувати вона в голові, також викликаючи за собою завихрення і сподіваючись в першу чергу дати розпорядження, а там буде видно хто і що встигне зробити, бо то вже було після обіду.

На її місце тихо, спокійно прийшла третя думка: "Ну, якщо не вдасться сьогодні щось зробити чи завтра, то на цьому тижні, будемо сподіватись, хтось все-таки зробить".

І вона вилетіла з тієї ж голови, як і попередні думки.

Що значить — думки рояться.